برای نخستین بار؛

شورای اسلامی شهرستان آستاراصاحب مکان شد

آستارا - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهرستان آستارا از تامین دفتر و اتاقی برای کار و جلسات این نهاد مدنی در داخل ساختمان فرمانداری، به مناسبت 9 اردیبهشت روز شوراها خبر داد.

پاشا سماپور روز دوشنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) آستارا گفت: شورای اسلامی شهرستان آستارا با وجود پیگیری و تقاضا از فرمانداران گذشته، تاکنون فاقد مکان و اتاق مشخص بود و جلسات خود را در مکان های مختلف برگزار می کرد، اما امروز از ناحیه فرمانداری تامین شد.
وی اخلاق حسنه و همراه بودن مسئولان با مردم و شوراها را مایه امیدواری و آرامش در جامعه دانست و از توجه فرماندار آستارا به انتظارات بر حق شورای اسلامی شهرستان و سایر نهادهای مدنی و مردمی قدردانی کرد.
سماور افزود: نزدیکی و همنشینی مسئولان با مردم برای آشنایی با مشکلات آنها، نشانه روحیه انقلابی و جهادی آنان است و باید همه باهم برای خدمت به مردم فهیم آستارا از هر فرصتی استفاده کنیم.
رئیس شورای اسلامی آستارا از شوراهایی که در شهرها و روستاهای این شهرستان، دغدغه خدمت به مردم را دارند، قدردانی کرد و با تبریک روز شوراها به همکاران خود، همدلی و همراهی با همدیگر و سایر مسئولان را برای خدمت مضاعف به مردم خواستار شد.
سماپور گفت: شورای اسلامی شهرستان آستارا از یک و نیم سال قبل که رسالت خدمت به مردم را عهده دار شده، 17 جلسه کاری در مکان های مختلف برگزار کرده و تاکنون فقط به هر یک از پنج عضو این نهاد، 10 میلیون ریال از محل 2 درصد بودجه شورای شهر پرداخت شده است.
او معرفی ظرفیت های توسعه آستارا برای جذب سرمایه گذاران و کارآفرینان را مهم دانست و با قدردانی از تلاش رسانه های این شهرستان، اصحاب خبر را به تلاش بیشتر در اطلاع رسانی از قابلیت های اقتصادی و عمرانی آستارا فرا خواند.
سماپور افزود: سرمایه گذار یکی از مجتمع های پذیرایی بین راهی آستارا با دعوت و پیگیری من در این شهرستان سرمایه گذاری کرد و اگر فرزندان آستارا مقیم در شهرستان های دیگر، برای سرمایه گذاری و کار اقتصادی در زادگاه خود تشویق و دعوت شوند، تحول بزرگی در رونق و آبادانی این نقطه مرزی روی خواهد داد.
رئیس شورای اسلامی آستارا گفت: این شهرستان علاوه بر 91 هزار نفر جمعیت، همواره جمعیت شناوری از داخل و خارج کشور را میزبان است و خدمات و امکانات آستارا باید به تناسب جمعیت و گردشگران و مسافران، تهیه و تامین شود و همت جمعی مسئولان در این رابطه ضرورت دارد.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب مرکز استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع شده است.
7124/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال