کمربندی خمام در مسیر رشت- انزلی بازگشایی شد

رشت- ایرنا- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان رشت گفت : با تلاش گروه های راهداری شهرستان رشت عرشه پل عابر پیاده محور رشت- انزلی که در اثر برخورد سقوط کامیون سقوط کرده بود ، جمع آوری و کمربندی خمام بازگشایی شد.

اردشیر علیزاده روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: وقوع حادثه برخورد یکدستگاه تریلی با پل عابر پیاده در ساعت سه و نیم بامداد امروز در محدوده کمربندی خمام در محور رشت- انزلی موجب سقوط پل مذکور و مسدود شدن موقت مسیر شد .
وی اضافه کرد: در ساعات اولیه سقوط این پل دو گروه راهداری بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند و با همکاری پلیس راه نسبت به هدایت خودروها جهت تردد ایمن در مسیر رشت – انزلی از راه روستایی فتاتو و در مسیر بازگشت ( انزلی به رشت) از داخل شهر اقدام کردند .
علیزاده ادامه داد: با تلاش بی وقفه راهداران شهرستان رشت نسبت به باز کردن قطعات پل یاد شده اقدام و با کمک دو دستگاه جرثقیل، عرشه پل از عرض خیابان جمع آوری و انسداد مسیر به طور کامل رفع شد.
خمام از توابع شهرستان رشت در شمال شهر رشت و بر سر راه رشت به بندرانزلی واقع و عبور جاده ترانزیتی رشت - انزلی از بخش خمام، باعث رونق این بخش شده است.
7296 /6030

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال