دز هفته پایانی لیگ دسته دوم کشور،

نمایندگان گیلان دو پیروزی کسب کردند

رشت - ایرنا - در هفته پایانی رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور، نمایندگان گیلان دو پیروزی و یک شکست کسب کردند.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در هفته پایانی این رقابت ها، تیم های فوتبال چوکا تالش و شهرداری فومن برابر حریفان خود پیروز شدند و تیم داماش گیلان نیز مغلوب حریفش شد.
علیرضا وهابی افزود: بر این اساس و در جریان این مسابقات ، تیم فوتبال چوکا تالش در هفته پایانی مرحله گروهی این مسابقات در یک دیدار خانگی رو در روی تیم استقلال اهواز قرار گرفت و توانست در یک بازی برتر و پرگل با نتیجه پنج بر یک حریفش را شکست دهد تا با پیروزی رقابت های لیگ دسته دوم در فصل جاری را به اتمام برساند.
وی بیان کرد: همچنین قرار بود تیم فوتبال شهرداری فومن در هفته پایانی این مسابقات در یک دیدار خانگی رو در روی تیم نفت امیدیه قرار گیرد که با توجه به حاضر نشدن این تیم ، نتیجه بازی سه بر صفر به سود شهرداری فومن اعلام شد تا این تیم نیز این رقابت ها را با پیروزی به اتمام برساند.
مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان اضافه کرد: تیم فوتبال داماش که مفام دومی خود را مسجل کرده و به مرحله حذفی راه یافته، در هفته پایانی این قابت ها، در اهواز به مصاف تیم فولاد نوین رفت که در نهایت با نتیجه دو بر صفر مغلوب حریف خود شد.
در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور، 28 تیم در دو گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت پرداختند که در نهایت تیم های اول هر گروه به صورت مستقیم به لیگ دسته اول صعود کردند و برنده تیم های دوم نیز به رقابت های لیگ دسته اول صعود می کند.
استان گیلان سه نماینده در رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور دارد که تیم های داماش گیلان و چوکا تالش در گروه اول و تیم شهرداری فومن در گروه دوم این مسابقات حضور داشتند.
7285/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال