ماسال قهرمان مسابقات کبدی گیلان شد

رشت - ایرنا - رقابت های کبدی بزرگسالان مردان استان گیلان عصر جمعه با قهرمانی تیم ماسال در رشت پایان یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا در این دوره از رقابت ها ، تیم های کبدی رشت (الف) ، رشت (ب) ، رضوانشهر ، ماسال ، اتحاد لاهیجان و شهرداری خمام حضور داشتند که در دو گروه سه تیمی در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت با هم به رقابت پرداختند.
در پایان این رقابت ها تیم های کبدی ماسال و رشت (ب) با غلبه برابر رقبای خود به دیدار نهایی مسابقات کبدی بزرگسالان گیلان راه یافتند که در این بازی، تیم کبدی ماسال برابر حریف خود به برتری رسید و عنوان قهرمانی استان را به خود اختصاص داد.
همچنین تیم کبدی رشت (ب) مقام دوم این دوره از رقابت ها را کسب کرد و تیم شهرداری خمام نیز در رتبه سوم رقابت های کبدی قهرمانی مردان استان گیلان قرار گرفت.
در پایان از سوی کمیته فنی این رقابت ها ، جام اخلاق این مسابقات به تیم کبدی رشت (الف) تعلق گرفت ، رسول حسینی به عنوان برترین بازیکن این دوره از مسابقات انتخاب شد، رضاپور و خدامهری نیز از تیم شهرداری خمام عنوان برترین کادرفنی رقابت های کبدی گیلان را کسب کردند.
همچنین در پایان از سوی مسئولان برگزاری این دوره از مسابقات به تیم های برتر کبدی قهرمانی بزرگسالان مردان گیلان حکم و جام قهرمانی و همچنین به نفرات برتر تیم های برتر نیز لوح و مدال قهرمانی اهداء شد.
در پایان رقابت های کبدی قهرمانی استان گیلان نیز 25 بازیکن از تیم های شرکت کننده این مسابقات انتخاب و به اردوی تیم منتخب کبدی مردان گیلان دعوت می شوند تا در نهایت نفرات برتر انتخاب و به عضویت تیم منتخب کبدی گیلان درآیند تا به همراه این تیم در رقابت های کبدی لیگ دسته اول کشور حضور یابند.
7285 / 2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال