امام جمعه بندرانزلی:

ارتش، نیروی پیشتاز در عرصه های مختلف نظامی است

رشت - ایرنا - امام جمعه بندرانزلی با اشاره به فرارسیدن روز ارتش گفت: ارتشیان نیروهای پیشتاز در عرصه های مختلف نظامی، دفاعی، تجهیزاتی و امدادی هستند.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام سید عبدالجواد شمس الدین در خطبه های این هفته نماز جمعه انزلی با تبریک فرارسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی نیرویی مکتبی ، الهی و کارآمد است.
وی افزود: ارتشیان ثابت کرده اند که همواره در عرصه های مختلف نظامی ، دفاعی ، تجهیزاتی و حتی امداد رسانی به مردم کارآمد هستند.
حجت الاسلام شمس الدین تصریح کرد: نیروهای ارتش در همه عرصه های مورد نیاز کشور به عنوان حافظان مرزهای میهن اسلامی در حوزه های ماموریت خویش حضوری چشمگیر داشته اند.
وی ادامه داد: نیروهای ارتش در امداد رسانی حوادث سیل اخیر به هموطنانمان در استان های مختلف در کنار سپاه پاسداران و سایر نیروهای نظامی حضور داشته و نشان دادند که در شرایط خاص هم امداد رسانی به مردم عزیز را در دستور کار دارند .
امام جمعه بندرانزلی تاکید کرد: ارتش در کنار سپاه به عنوان ید واحده نظام مقدس جمهوری اسلامی و گوش به فرمان ولی امر مسلمین هستند .
حجت الاسلام شمس الدین با اشاره به فرارسیدن نیمه شعبان و ولادت امام زمان (عج) و هفته سربازان گمنام گفت: این نیروها در کنار دستگاه قضایی باید در برخی از عرصه های شهرستان تلاش بیشتری داشته باشند.
وی تصریح کرد: مسئولان باید فضایی را ایجاد کنند که مردم را به سمت انتظار ظهور آن حضرت سوق دهند و غفلت در این خصوص از سوی هیچ مسئولی قابل پذیرش نیست.
بندرانزلی در 40 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع است.
7471/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال