ادامه وزش باد و بارندگی در گیلان تا هفته آینده

رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ادامه وزش باد و بارندگی در استان تا اواسط هفته آینده خبر داد.

مازیار غلامی عصر جمعه در گفت وگو با ایرنا بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار سامانه بارشی و سرد در منطقه است بنابراین تا اواسط هفته آینده شرایط برای ابرناکی و مه آلود بودن هوا ، کاهش دما، بارندگی و وزش باد (پاره ای نقاط شدید یا خیلی شدید) ، ارتفاعات بالادست بارش برف و احتمال رعدوبرق معیاست.
وی آسمان امروز گیلان را ابری و مه آلود، بارندگی و وزش باد (پاره نقاط شدید یا خیلی شدید) ، احتمال رعد و برق عنوان و بری فردا (شنبه) نیز آسمان استان را ابری و مه آلود، بارندگی، گاهی وزش باد، در ارتفاعات جنوبی و جنوب شرقی نیمه ابری تا ابری، در بعضی ساعت ها بارندگی، گاهی وزش باد پیش بینی کرد.
به گفته غلامی، بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته با 23 درجه مربوط به منجیل و کمینه دمای فردا در استان با سه درجه مربوط به جیرنده، ماسوله و دیلمان خواهد بود.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای امروز رشت را 13 درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان را 10 درجه عنوان کرد.
وی اضافه کرد: بیشترین میزان بارش باران در استان طی شبانه روز گذشته مربوط به بندرآستارا با 45.3میلیمتر بوده است.
7296

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال