باران در آستارا باعث آبگرفتگی معابر شد

آستارا - ایرنا - بارش 46 میلیمتر باران در آستارا باعث کاهش دما، آبگرفتگی معابر و کندی تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی این شهرستان شد.

رئیس اداره هواشناسی آستارا روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: در 24 ساعت گذشته در این شهرستان حدود 46 میلیمتر باران باریده و دمای هوا با هشت درجه کاهش نسبت به شبانه روز گذشته 9 درجه سانتیگراد، رطوبت آن 99 درصد و سرعت وزش باد سه کیلومتر در ساعت است.
فردین فرتوت نیا افزود: وضعیت جوی شبانه روز آینده بارانی و مه آلود و در ارتفاعات، بارش برف پیش بینی می شود و از سه شنبه هفته آینده ناپایداری ها کاهش خواهد یافت.
آبگرفتگی در خیابان های شهید رستمیان، کوی پاسداران، ورودی روستای باغچه سرا و خیابان های منتهی به بازار ساحلی آستارا مشهود است.
رمضان دانش رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آستارا نیز با اشاره به بارندگی باران و برف در ارتفاعات، رانندگان را به رعایت احتیاط بیشتر در گذر از محور کوهستانی آستارا-اردبیل توصیه کرد.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد و با یک هزار و 200 میلیمتر بارش در سال، جزو پربارش ترین مناطق ایران است.
7105 / 7124/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال