اجرای طرح ایران یار بسیج رسانه و کارگران گیلان آغاز شد

آستارا - ایرنا - فرمانده بسیج رسانه گیلان از آغاز اجرای طرح ایران یار بسیج رسانه و کارگران استان، برای حمایت از کالای ایرانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ سرهنگ مهدی پارسا عصر پنجشنبه در فرمانداری آستارا گفت: در این طرح رسانه های گیلان کالای ایرانی را ترویج می کنند و از سال 92، رویش های مبارک بسیج رسانه در مقابل توطئه ها و جنگ نرم دشمن، موفق عمل کرده است.
وی اضافه کرد: در آستارا علاوه بر دفترهای رسمی صدا و سیما و خبرگزاری جمهوری اسلامی، نمایندگی خبرگزاری مطرح فعال است و از این ظرفیت شهرستان مرزی باید به خوبی استفاده کرد.
وی بیان کرد: جنگ نرم همان نبرد رسانه های معاند با رسانه های داخلی است و خبرنگاران با حفظ منافع ملی به تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد بپردازند.
پارسا افزود: همایش ملی تحقق اقتصاد مقاومتی با تکیه بر نقش بسیج در گیلان برگزار می شود و دانشجویان، استادان دانشگاه و خبرنگاران تا پایان خردادماه مقالات خود را به نشانی اینترنتی www.ncrmeg.ir ارسال کنند.
فرماندار آستارا هم در این نشست گفت: در عصر ارتباطات رسانه ها نقش بی بدیلی دارند و به واسطه فعالیت رسانه ها در فضای مجازی، از دنیا به دهکده جهانی تعبیر می شود.
حسن رستم زاد افزود: دولت تدبیر و امید برای توسعه و آبادانی کشور تلاش می کند و خبرنگاران با دقت در تهیه اخبار، اخلاق مداری و توجه به رسالت خبرنگاری با روند توسعه همراه باشند.
بازدید از پایانه و نوار مرزی آستارا از برنامه های فرمانده بسیج رسانه گیلان در آستارا بود.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان قرار دارد.
7105/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال