ارسال سومین محموله کمک های مردم آستارا و تالش به سیل زدگان

آستارا - ایرنا - سومین محموله های کمک های مردمی شهرستان های آستارا و تالش در غرب استان گیلان به مناطق سیل زده کشور ارسال شد.

سرهنگ جهانبخش آرمان فرمانده سپاه آستارا روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: این کمک ها با ارزش اقتصادی 420 میلیون ریال شامل یک هزار متر مربع موکت، 74 کارتن کنسرو، صدها دست لباس و مواد بهداشتی است و توسط بسیجیان و خیران جمع آوری و با یک دستگاه خاور ارسال شد.
وی یادآور شد: پیش از این، دو محموله به ارزش 630 میلیون به مناطق سیل زده ارسال شده بود و مسئولان و خیران، در جمع آوری کمک ها با پایگاه های بسیج و جمعیت هلال احمر مشارکت کنند.
حسین خورشیدی رئیس جمعیت هلال احمر آستارا هم گفت: علاوه بر پایگاه ها، با استفاده از سامانه 112#780* از طریق گوشی تلفن همراه یا شماره حساب 99999 جمعیت هلال احمر، امکان کمک به سیل زدگان وجود دارد.
جمع اوری کمک ها در مدارس آستارا نیز در قالب پویش مهربانی آغاز شده و به گفته سجاد موسوی مدیر آموزش و پرورش این شهرستان، کمک های نقدی و غیر نقدی دانش آموزان در هفته آینده به مناطق سیل زده ارسال خواهد شد و 17 هزار دانش آموز در 150 مدرسه آستارا تحصیل می کنند.

** ارسال سومین محموله کمک های مردم تالش به سیل زدگان
فرمانده سپاه ناحیه تالش نیز از جمع آوری و ارسال سومین محموله کمک های غیر نقدی مردم این شهرستان به استان های سیل زده خبر داد.
سرهنگ جهانبخش عزیزی روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: سومین مرحله کمک ها توسط بسیجیان حوزه های مقاومت شهری و روستایی جمع آوری و روز گذشته با 11 دستگاه خودروی نیسان به مناطق سیلزده ارسال شد.
وی اظهار کرد: این اقلام شامل لحاف، تشک، پتو، جیره غذایی، آب معدنی، مواد بهداشتی، برنج و وسایل خانگی به ارزش سه میلیارد ریال است.
وی ادامه داد: مردم تالش با اهدای کمک های نقدی و غیر نقدی، انساندوستی و همدردی خود را نسبت سیلزدگان نشان می دهند و پیش از این، دو محموله دیگر از کمک ها به مناطق سیلزده ارسال شده است.
فرمانده سپاه ناحیه تالش با اشاره به ادامه کمک های مردمی، از اهالی خواست از تحویل وسایل استفاده شده به مراکز جمع آوری کمک ها خودداری کنند.
شهرستان های تالش و آستارا در غرب استان گیلان قرار دارند.
7105 / 7124 /7106/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال