آستانه اشرفیه قهرمان مسابقات موی تای بانوان گیلان شد

رشت - ایرنا - رقابت های موی تای بانوان استان گیلان با قهرمانی تیم آستانه اشرفیه در رشت پایان یافت.

نایب رئیس هیات ورزش های رمی استان روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: انجمن موی تای هیات ورزرش های رزمی گیلان اولین دوره مسابقات استانی این رشته را در بخش بانوان برگزار کرد.
مونا شفیع نژاد افزود: بر این اساس و در این دوره از رقابت ها ، 84 بانوی رزمی کار رشته رزمی موی تای از شهرها و بخش های مختلف استان حضور داشتند که در قالب 12 تیم با هم به رقابت پرداختند.
وی ادامه داد: این دوره از رقابت ها که در سطح کیفی بالایی نیز برگزار شد، ورزشکاران شرکت کننده در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در مجموعه ورزشی عقاب المپیک رشت با هم به رقابت پرداختند.
وی که به عنوان ناظر این رقابت ها حضور داشت، بیان کرد: در پایان این مسابقات ، تیم موی تای بانوان آستانه اشرفیه با کسب هشت مدال طلا ، شش مدال نقره و چهار مدال برنز عنوان قهرمانی، تیم رودسر با کسب شش مدال طلا و یک مدال نقره در مکان دوم و تیم لاهیجان با کسب پنج مدال طلا، چهار مدال نقره و سه مدال برنز در سکوی سوم قرار گرفت.
نایب رئیس هیات ورزش های رزمی گیلان خاطرنشان کرد: تیم های موی تای بانوان رشت و لنگرود نیز به ترتیب رتبه های چهارم و پنجم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.
2007/7285

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال