سه میلیارد ریال جهت تکمیل چمن ورزشگاه آستارا تامین شد

آستارا - ایرنا - فرماندار آستارا گفت: سه میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل چمن مصنوعی ورزشگاه وحدت این شهرستان تامین و با توجه به زیرسازی شدن زمین، چمن لازم خریداری و نصب خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسن رستم زاد روز دوشنبه در نشست با اعضای سازمان های مردم نهاد در فرمانداری آستارا اظهار داشت: با برگزاری مسابقات بین المللی ورزش های بومی محلی در آستارا موافقت شده است و با حضور چند تیم خارجی در شهریور ماه برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: باید با توجه به محدودیت توان دولت،با استفاده از مشارکت سازمان های مردم نهاد در حوزه های ورزشی، اجتماعی و فرهنگی استعدادهای ورزشی آستارا بیش از گذشته شکوفا شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا هم گفت: مساحت زمین فوتبال ورزشگاه وحدت هفت هزار و 140 متر مربع است و با تکمیل چمن آن، از مشکلات بازی در روزهای بارانی کاسته خواهد شد.
وی یاداور شد: سال گذشته ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان هفت جلسه با 52 مصوبه برگزار و سازمان های مردم نهاد نیز 30 کارگاه آموزش ازدواج دایر کردند.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع و سه هزار و 500 ورزشکار در 35 هیات ورزشی آن ساماندهی شده است.
7105 / 7124 /6030

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال