رئیس شورای اسلامی آستارا:درآمدزایی برای شهر در اولویت باشد

آستارا - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر آستارا گفت: توسعه و عمران شهر به درآمد پایدار شهرداری ارتباط دارد و درآمدزایی این نهاد باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سروش وظیفه روز دوشنبه در آئین تقدیر از فعالیت سال گذشته شهرداری آستارا در سالن اجتماعات این نهاد اظهار داشت: فعالیت نیروهای شهرداری بازخورد اجتماعی دارد و این نهاد در کنار توسعه زیرساخت های عمرانی و گردشگری، در حوزه فرهنگی و ورزشی نیز موفق است.
وی اضافه کرد: روزانه به صورت میانگین 100 تن زباله توسط نیروهای خدماتی شهرداری جمع آوری و امحاء می شود و میزان تولید زباله در این شهرستان از استاندارد جهانی بالاتر است.
وی ادامه داد: تاکنون از طرح های گردشگری شهرداری آستارا نظیر پارک جنگلی بی بی یانلو و ساحل سفیر امید جهت اشتغال و درآمدزایی به خوبی استفاده نشده و تحقق آن نیازمند کارشناسی است.
وظیفه گفت: بودجه مصوب امسال شهرداری 320 میلیارد ریال و آسفالت معابر شهری و توسعه فضای سبز در اولویت برنامه هاست.
وی افزود: حمایت های شورا و شهرداری از تیم فوتبال شهرداری آستارا، این تیم را در آستانه صعود به لیگ دسته دوم کشور قرار داد.
شهر آستارا مرکز شهرستان مرزی بندر آستارا با یک هزار هکتار وسعت، 51 هزار و 579 نفر جمعیت دارد و این شهرستان با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.
7105 / 7124 /6030

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال