فرمانده مرزبانی گیلان: مشارکت مرزنشینان مرز را امن کرده است

آستارا - ایرنا - فرمانده مرزبانی استان گیلان گفت: امنیت مرزها حاصل مشارکت مرزنشینان است و باید تعامل مرزنشینان و مرزبانان برای مقابله با توطئه های دشمنان تقویت شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا سرهنگ کیاست سپهری روز شنبه در دیدار با خانواده های شهیدان حسن کهن زاد و داریوش نیازپور در آستارا افزود: به برکت خون شهدا، مشارکت مرزنشینان و هدایت رهبر فرزانه انقلاب، امنیت خوبی در مرزها حاکم شده و مرزبانی ایران از سال 89 صیانت از مرز 15 استان را بر عهده گرفته است.
وی بیان کرد: در بسیاری از کشورهای اطراف، مشکلات امنیتی وجود دارد اما با تلاش نیروی مسلح و مردم، توطئه دشمنان برای ناامنی مرزهای ما خنثی شده و روند فعالیت مرزبانی رو به رشد است.
سپهری اظهار کرد: امنیت مرزها مانع زیاده خواهی های دشمن است و شهیدان و ایثارگران، با عشق به فرهنگ عاشورا در جبهه ها حضور یافته و افتخارات بزرگی به ارمغان آوردند.
او گفت: پدران و مادران شهدا با تربیت فرزندان غیور، کار بزرگی را انجام دادند و خانواده معظم شهدا الگوی بی نظیری برای ملت ایران هستند.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع است و با جمهوری آذربایجان 38کیلومتر مرز خشکی و 15کیلومتر مرز آبی دارد.
7105 / 7124/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال