فرماندار آستارا: جوانان در حوزه های مدیریتی بکار گرفته شوند

آستارا - ایرنا - فرماندار شهرستان آستارا گفت: باید توان و ابتکار عمل جوانان در حوزه های مدیریتی دستگاه های اجرایی بکار گرفته شود تا خدمات رسانی دولت با تحرک بیشتر پیش برود.

به گزارش خبرنگار ایرنا حسن رستم زاد روز شنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در فرمانداری آستارا گفت: بنا به تاکید رئیس جمهوری و استاندار گیلان، استفاده از توان بانوان و نیروی جوان باید در دستور کار دستگاه های اجرایی قرار گیرد و امسال این امر در آستارا عملی خواهد شد.
وی افزود: دستگاه های اجرایی در برنامه های فرهنگی جوانان همکاری کنند و برای تاثیرپذیر بودن برنامه ها، از ظرفیت سازمان های مردم نهاد استفاده شود.
وی ادامه داد: هنرمندان آستارا از لحاظ توانمندی در سطح بالایی هستند و بسیاری از موضوعات مرتبط با جوانان با زبان زیبای هنر قابل انتقال است.
رستم زاد گفت: جوانان فعال و نخبه حوزه های مختلف شایسته تجلیل هستند و نبود مهارت، عامل مهمی در بیکاری آنهاست و باید برای توانمندسازی آنان اقدامات بیشتر صورت گیرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا هم گفت: برگزاری مسابقات ورزشی ادارات، عضویت در کتابخانه های عمومی، بازدید از پناهگاه حیات وحش و جشن نشاط و امید برای کمک به سیل زدگان و غرفه های صنایع دستی از برنامه های هفته جوان در این شهرستان است.
وحید خاصی پور افزود: تولید نشاط اجتماعی در جامعه مهم است و جوانان دارای مهارت های مختلف، زندگی موفقی خواهند داشت.
برنامه های سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع) و هفته جوان از 26 فروردین تا اول اردیبهشت ماه برگزار می شود.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.
7105 / 7124 / 2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال