علمای شیعه و سنی آستارا ار سپاه حمایت کردند

آستارا - ایرنا - علمای شیعه و سنی آستارا اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی را محکوم و حمایت و پشتیبانی خود را از این نیروی مردمی اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا رئیس اداره تبلیغات اسلامی آستارا شامگاه پنجشنبه در نشست علمای شیعه و سنی در سپاه این شهرستان گفت: شکست سیاست های سلطه طلبانه استکبار در منطقه و پیروزی محور مقاومت و سپاه، سبب خشم آمریکا و هم پیمانانش شده و حرکات خصمانه برای کم رنگ نشان دادن این پیروزی هاست.
حجت الاسلام ابراهیم حاتمی افزود: اختلافات قومی در برخی کشورهای اسلامی به منظور برهم زدن اتحاد جهان اسلام ایجاد می شود و وحدت، از ضروریات انکار ناپذیر مسلمانان است.
حجت الاسلام یحیی عبادیان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آستارا هم گفت: اگر وحدت سیاسی حاکمان جوامع اسلامی و مسلمانان دنیا به معنای حقیقی تحقق یابد، مسلمانان جهان مسیر تعالی خود را طی خواهند کرد.
وی ادامه داد: دشمنان با رسانه ها و ابزارهای تبلیغاتی به دنبال تفرقه مسلمانان هستند و هوشیاری ما نجات بخش است.
حجت الاسلام علی رضا بنی پولاد امام جمعه اهل سنت بابا حسن لوندویل هم اظهار کرد: سپاه، قلب تپنده انقلاب و مدافع جهان اسلام در برابر ظالمان و ستمگران است.
وی افزود: آنچه نظام جمهوری اسلامی را سربلند نگه داشته، اتحاد ملت ایران در حمایت از انقلاب است و باید این وحدت حفظ شود.
سرهنگ جهانبخش آرمان فرمانده سپاه آستارا نیز گفت: ملت ایران توطئه ها را شناخته و در حمایت از سپاه، سنگ تمام گذاشته است.
وی افزود: ملتی برای پایداری نظام از خون خود گذشته و هرگز تسلیم ظلم و جور نشده است و علما در وحدت مردم و آگاهی به توطئه های دشمن نقش مهمی دارند.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و 17 درصد جمعیت آن را اهل سنت تشکیل داده است.
7105 / 7124 / 2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال