هادی پور در اردوی تیم ملی تکواندو حضور یافت

رشت - ایرنا - آرمین هادی پور تکواندوکار گیلانی برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان در اردوی تیم ملی تکواندو بزرگسالان کشور حضور یافت.

رئیس هیات تکواندو استان گیلان روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اردوی آمادگی تیم های ملی تکواندو بانوان و اقایان کشور از امروز (دوشنبه) در تهران اغاز شده که هادی پور نیز در این اردو حضور می یابد.
محسن سترگی افزود: هادی پور و سایر ملی پوشان تمرینات اماده سازی خود را زیر نظر فریبرز عسکری به عنوان سرمربی، علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربی دنبال می کنند.
وی ادامه داد: تیم ملی تکواندو کشور خود را برای حضور قدرتمند در رقابت های قهرمانی جهان آماده می کند و امیدواریم که آرمین هادی پور تکواندوکار شایسته استان نیز در این مسابقات بدرخشد و مقام شایسته ای کسب کند.
بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان از 25 تا 29 اردیبهشت‌ ماه امسال به میزبانی منچستر انگلیس برگزار می‌شود که این رقابت‌ها G12 است و به نفر اول 120 امتیاز، نفر دوم 72 امتیاز، نفرات سوم نیز 43 و 20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ و کسب سهمیه المپیک تعلق می‌گیرد.
آرمین هادی پور متولد 1373 اهل شهرستان رشت است و تاکنون مقام های زیادی را در رشته تکواندو کسب کرده که می توان به کسب مدال طلای گرند پری انگلیس ، مدال طلای المپیک آزمایشی ریو ، مدال نقره قهرمانی جهان ، دو مدال قهرمانی آسیا ( یک مدال طلا و دیگری برنز که مدال طلا برای اولین بار در تاریخ تکواندو ایران بدست آمده)، دو مدال طلا یونیورسیاد، یک مدال نقره جام جهانی، یک مدال نقره گرند پریکس ، مدال طلای گرند اسلم، مدال نقره گرند پری روسیه و مدال طلای جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 آسیا اشاره کرد.
7285/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال