خطیب جمعه آستارا: حمایت از کالای ایرانی رونق بخش تولید است

آستارا - ایرنا - امام جمعه موقت آستارا گفت:حمایت از کالای ایرانی باعث اشتغالزایی و رونق تولید می شود و مردم و مسئولان باید در این خصوص همت کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام ناصر صالحی در خطبه های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه در مصلای آستارا اظهار داشت: شعار مقام معظم رهبری سرلوحه امور قرار گیرد و با اجرای اقتصاد مقاومتی و خرید کالای ایرانی، کشور از وابستگی اقتصادی به خارج نجات خواهد یافت.
وی اضافه کرد: کاهش وابستگی اقتصاد به نفت، نخریدن کالاهای گران قیمت، تقویت اقتصاد درون زا و برخورد قاطع با مفسدان، زمینه پیشرفت همه جانبه کشور را فراهم خواهد ساخت.
وی بیان کرد: نظارت بر بازار و مقابله با گران فروشی در تعطیلات نوروز در دستور کار دستگاه های متولی قرار گیرد و خدمات مطلوبی به گردشگران ارائه شود.
صالحی افزود: جنگ در یمن وارد پنجمین سال شد و در این مدت، 60 هزار نفر در این کشور کشته شده اند اما استکبار جهانی از طریق رسانه های خود به دنبال اسلام هراسی است.
امام جمعه موقت آستارا با اشاره به سالروز تاسیس حوزه علمیه قم افزود: 45 طلبه بومی در حوزه علمیه آستارا تحصیل می کنند و حوزه علمیه این شهرستان جزو 40 حوزه موفق و نمونه کشور است و خانواده ها، فرزندان خود را به فراگیری علوم دینی ترغیب کنند.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.
7105 / 7124 /6030

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال