قطعی آب در شهر آستارا مقطعی است

آستارا - ایرنا - مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری آستارا گفت: افت فشار و قطعی آب در چند نقطه این شهر به علت افزایش مصرف همزمان خانوارها برای شست و شوی اسباب و اثاثیه در آخر سال تا ساعاتی دیگر برطرف خواهد شد.

علی رضا ملکی نژاد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: متاسفانه با وجود هشدارها و اطلاع رسانی ها، موکول شدن شست و شو و نظافت منزل به پایان سال، موجب کاهش آب در شبکه توزیع شده است.
وی افزود: مشکلی در تامین و انتقال آب شهری وجود ندارد و تصفیه خانه بهارستان فعال است و کاهش فشار و قطعی مقطعی آب، با رعایت مصرف و تقویت شبکه توزیع برطرف خواهد شد.
مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری آستارا از شهروندان خواست برای حفظ فشار آب، قبل از نصب پمپ به خط انتقال، مخزن کوچک آب تعبیه کرده و از استفاده آب شرب در آبیاری مزارع و شستشوی خودرو، مغازه و حیاط خودداری کنند.
شهر گردشگرپذیر آستارا علاوه بر حدود 55 هزار نفر جمعیت، میزبان جمعیت شناوری از گردشگران و مسافران داخلی و خارجی به ویژه در ایام نوروز و فصل تابستان است.
آب آستارا از رودخانه بهارستان تامین می شود و مسئولان برای تامین آب مورد نیاز این شهر با دورنمای سال های آینده، برای جذب اعتبار و انتقال آب از رودخانه آق چای به تصفیه خانه بهارستان تلاش می کنند.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.
7124 /6030

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال