دو کاراته کار گیلانی جواز حضور در مسابقات آسیایی را کسب کردند

رشت - ایرنا - با پایان یافتن مرحله نهایی مسابقات کاراته انتخابی تیم های ملی رده های سنی دختران و پسران کشور ، جواد رنجبر و سارا بهمنیار جواز حضور در مسابقات آسیایی را کسب کردند.

رئیس هیات کاراته استان گیلان روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این مسابقات که چهارشنبه شب در تهران پایان یافت؛ جواد رنجبر در رده سنی امید و در وزن 55- کیلوگرم در مرحله نهایی حریفانی از استان های قم ، زنجان و چهارمحال و بختیاری را شکست داد و به عضویت تیم ملی درآمد.
رضا رسولی ادامه داد: سارا بهمنیار نیز در رده سنی امید و در وزن 50- کیلوگرم با حریفانی از تهران ، مازندران و کرمانشاه دیدار کرد و سرانجام با کسب پنج پیروزی متوالی ، مقام نخست این وزن را کسب کرد تا در مسابقات قهرمانی آسیا حضور یابد.
وی خاطرنشان کرد: محمدصادق شعبانی ، آتنا محبوب بشری و معصومه صابر زعیمیان دیگر کاراته کاران گیلانی حاضر در مرحله نهایی انتخابی این دوره از رقابت ها بودند که نتوانستند به عضویت تیم ملی درآیند.
تیم های ملی کاراته رده های سنی نوجوانان، جوانان و امید کشور خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا که از ششم اردیبهشت ماه سال آینده در کشور مالزی برگزار می شود، آماده می کنند.
7285/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال