هوای آفتابی همراه با وزش باد گرم در ارتفاعات گیلان

رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: طی روزهای پایانی هفته جاری، هوای آفتابی همراه با وزش باد گرم در ارتفاعات استان پیش بینی می شود.

مازیار غلامی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی پایدار در منطقه است که بر این اساس تا اواسط هفته آینده هوای آفتابی گاهی با رشد ابر، وزش باد جنوبی بویژه در ارتفاعات و دامنه ها گاهی شدید و در پاره ای نقاط جلگه ای، پدیده مه و مه صبحگاهی پیش بینی می شود.
وی آسمان امروز گیلان را صاف تا نیمه ابری، افزایش نسبی دما، عصر و شب افزایش ابر، وزش باد جنوبی بویژه در ارتفاعات و دامنه ها گاهی شدید عنوان و برای فردا (جمعه) نیز آسمان استان را کمی تا نیمه ابری، پاره ای نقاط مه، وزش باد جنوبی بویژه در ارتفاعات و دامنه ها گاهی شدید، گاهی افزایش ابر پیش بینی کرد.
غلامی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با 13 درجه مربوط به رودبار و منجیل و کمینه دمای استان را با یک درجه زیرصفر مربوط به دیلمان ذکرکرد.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای امروز رشت را نیز 13 و کمینه دمای فردای مرکز استان را چهار درجه عنوان کرد.
7296/2007/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال