به منظور رفاه شهروندان برای خریدهای نوروزی؛

ساعت فعالیت دستفروشان رشت تا پایان سال اعلام شد

رشت - ایرنا - به منظور رفاه حال شهروندان برای خریدهای نوروزی، ساعت فعالیت دستفروشان رشت تا پایان سال جاری با نظارت و کنترل واحد سد معبر شهرداری، اعلام شده است.

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری رشت روز پنجشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا بیان داشت: بر اساس تبصره ذیل بند 2 ماده 55 قانون شهرداری ها، دستفروشی، مسدود کردن شوراع عام توسط اشخاص حقیقی و حقوقی جرم محسوب می شود اما با توجه به نزدیکی نوروز برای رفاه حال شهروندان برای خریدهای نوروزی، ساعاتی برای فعالیت دستفروشان در کلانشهر رشت مشخص شده است.
مجتبی شهرستانی اظهار داشت: بر اساس تصمیم شورای تامین شهرستان و با توجه به صلاحدید و درخواست اعضای این شورا و مصوبه آن، فعالیت دستفروشان در محدوده های میدان شهدای ذهاب و خیابان های شیک، شریعتی، امام (ره)، اعلم الهدی و مطهری محدود و از ساعت 30: 19 اعلام شده است.
مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کلانشهر رشت خاطر نشان کرد: البته فعالیت دستفروشان در این محدوده ها با نظارت و کنترل نیروهای ستاد رفع سد معبر انجام می گیرد که البته تذکرات لازم برای حفظ آرامش اجتماعی در کنار برقراری نظم و انضباط و بازگشایی شوارع عام به دور از هر گونه درگیری و نا هنجاری داده شده است.
رشت حدود 700 هزار نفر جمعیت دارد که در طول روز به یک میلیون و 200 هزار نفر می رسد.
7286/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال