هوای برفی یافتن پیرمرد گمشده در ارتفاعات تالش را دشوار کرد

آستارا - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر تالش گفت: آب و هوای نامساعد، جستجوی امدادگران برای یافتن پیرمرد گمشده در ییلاق آو اولر این شهرستان را دشوار کرده و بهبود نسبی شرایط آب و هوا عملیات نجات را تسریع خواهد داد.

علی احمدی روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: امدادگران هلال احمر در پی دریافت خبر گم شدن یک پیرمرد 75 ساله در کوهستان ییلاق آق اولر، در منطقه حضور یافته اند و تاکنون تلاش ها برای یافتن او بی نتیجه مانده است.
وی اظهار کرد: متاسفانه نشانه ای مبنی بر حرکت پیرمرد گمشده در مسیری خاص وجود ندارد و اراضی بسیاری در ییلاق باید جستجو شود.
انتشار خبر بازنگشتن یک پیرمرد به خانه اش در ییلاق آق اولر تالش در شبکه های اجتماعی و نگرانی خانواده اش از سرنوشت او ، امدادگران را به تلاش برای یافتن او واداشته است.
آق اولر نام روستایی تاریخی، خوش منظره و برفگیر در ارتفاعات بخش مرکزی تالش است که ساکنان آن در گذشته، دیوار خانه های خود را با آهک سفید می کرده اند و اکنون راه های دسترسی به آن پوشیده از برف است.
ایستگاه هواشناسی تالش در زمان ارسال این خبر، وضع هوای این شهرستان را بارانی و دمای آن را هفت درجه سانتیگراد اعلام کرد.
شهرستان تالش با 200 هزار نفر جمعیت در بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در 110 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان قرار دارد.
7106 / 7124 / 2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال