امام جمعه رشت:

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن موجب تقویت نظام شد

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن ماه، موجب تقویت نظام مقدس اسلامی ایران شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های نماز جمعه این هفته رشت افزود: تاثیرگذاری و نفوذ انقلاب اسلامی در دل مسلمانان جهان موجب کینه توزی دشمنان شده است.
وی تصریح‌ کرد: مردم با گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب، با حضور گسترده خود در مراسم راهپیمایی 22 بهمن امسال نشان دادند که تسلیم فشارهای بین المللی نمی شوند.
وی اظهار کرد: مردم در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند تا ضمن بیعت دوباره با امام (ره ) ، مقام معظم رهبری و آرمان های شهدا ، مایه تقویت نظام جمهوری اسلامی و موجب خوشحالی دوستان و تضعیف جبهه دشمن شوند.
امام جمعه رشت با اشاره به پیام اخیر مقام معظم رهبری گفت: انقلاب اسلامی پدیده زنده و قابل انعطاف است که دچار رکود و خاموشی نشده و در سایه رهبری داهیانه امام راحل و رهبری، کشورمان یکی از قطب های جهان شده است.
وی با اشاره به حمله تروریستی به دلاورمردان سپاه در استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این حمله تروریستی، ده ها نفر شهید و زخمی شدند و هدف دشمنان این بود که شیرینی 22 بهمن را از ما بگیرند.
امام جمعه رشت در بخش دیگری از سخنانش به سالروز وفات حضرت ام البنین به عنوان روز تکریم مادران و همسران شهدا در هفته پیش رو اشاره و اضافه کرد: ایشان از بانوان اهل معرفت، شجاعت ، صبر و استقامت بود که در تمام سختی های زندگی در کنار حضرت علی (ع) قرار داشت.
7296/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال