نمایش کمدی اوچ دوکان در آستارا به روی صحنه رفت

آستارا - ایرنا - نمایش کمدی 'اویان بویان اوچ دوکان' کاری از گروه هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا با استقبال شهروندان فرهنگ دوست در سینما دریای این شهرستان به روی صحنه رفت.

شاپور تشرینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: این نمایش تا اوایل اسفندماه هر شب ساعت 20:30 اجرا و در آن، معضلات اجتماعی با زبان آذری و طنز و صحنه پردازی زیبا بیان می شود.
وی افزود: نمایش اوچ دوکان، دومین اثر ابراهیم جنگجو نویسنده و کارگردان آستارایی است و در آن علاوه بر خودش، رامین سفالی، یونس عدالت، اردلان شکاری، تیرداد رادمرد، علی سوگندپور، یوسف پورکشی، رسول کاشی، مریم عیسی پور، شهریاریاورجو، امیر خدامرد،آرمین معاش اصل، صمد تسلی نیا،علیرضا شیروان، بینا فراق نیا، الیسا امجدی و نورا سفالی ایفای نقش می کنند.
تشرینی گفت: تا پایان سال جاری دو کنسرت موسیقی، یک نمایشگاه کتاب و نمایشگاه گروهی نقاشی در آستارا بر پا خواهد شد.
400 هنرمند در هفت انجمن هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا ساماندهی شده است.

** کوهنورد آستارایی قله توچال را فتح کرد
جمیل سلیمان نژاد کوهنورد باتجربه آستارا به منظور افزایش آمادگی بدنی برای صعودهای مختلف، قله توچال را در تهران فتح کرد.
وحید خاصی پور رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: این کوهنورد پیش از این چند بار به قله سبلان صعود و در سال گذشته قله دماوند را به یاد شهدای مدافع حرم گیلان فتح کرده است.
کوه توچال در شمال تهران با سه هزار و 962 متر ارتفاع، بخشی از رشته کوه البرز است و بلندترین نقطه آن، بام تهران نامیده می شود.
شهرستان آستارا با سه هزار و 500 ورزشکار در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع است.
7105 / 7124

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال