مسابقات کاراته ایران و آذربایجان در آستارا آغاز شد

آستارا - ایرنا - مسابقات کاراته ایران و جمهوری آذربایجان، بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان آستارا آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا رئیس هیات کاراته آستارا عصر پنجشنبه در آئین افتتاحیه این مسابقات در سالن ورزشی انقلاب این شهرستان گفت: این مسابقات با مجوز شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان ایران، طی امروز و فردا در دو بخش کاراته آزاد و کاراته کنترلی با شرکت 385 رزمی کار از شهرهای آستارا، لنکران، ماساللی و باکو جمهوری آذربایجان و شهرستان های استان گیلان برگزار می شود.
غفور نصیری افزود: کاراته کاران در قالب 86 وزن و در رده های سنی مختلف رقابت می کنند و این مسابقات، روابط فرهنگی و ورزشی ایران و آذربایجان را تقویت می کند.
وی اضافه کرد: بندر مرزی آستارا میزبان خوبی برای تورنمنت های ملی و بین المللی است و پیش از این، سه دوره مسابقات بین المللی کاراته در آن برگزار شده و به حمایت مسئولان برای برگزاری مستمر این مسابقات نیاز است.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع و سه هزار و 500 ورزشکار در 35 هیات ورزشی آن ساماندهی شده است.
7105 / 7124/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال