داماش، پیروز دربی گیلان در لیگ دسته دوم فوتبال

رشت - ایرنا - تیم فوتبال داماش گیلان در رقابت های لیگ دسته دو کشور و در دربی گیلان، برابر چوکا تالش با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا در این مسابقه که عصر سه شنبه از دیدار معوقه هفته هجدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته دو کشور، در ورزشگاه سردارجنگل رشت، در یک هوای نیمه ابری و در حضور بیش از دو هزار تماشاگر برگزار شد ، تیم فوتبال داماش گیلان با نتیجه یک بر صفر برابر چوکا تالش به برتری دست یافت تا وضعیت خود را در جدول رده بندی بهبود ببخشد و همچنان شانس قهرمانی گروه خود را داشته باشد.
در جریان این دیدار و نیمه اول ابتدا هر دو تیم بازی متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند اما داماشی ها در 15 دقیقه پایانی برتر از حریف ظاهر شده و فرصت های مناسبی نیز بدست آوردند اما در نهایت این فرصت ها به گل تبدیل نشد و نیمه اول با مساوی صفر بر صفر خاتمه یافت.
در نیمه دوم نیز تیم داماش برتری محسوسی بر حریف هم استانی خود داشت و سرانجام موفق شد در دقیقه 87 توسط عباس کندل که بازیکن تعویضی این تیم بود، به گل برتری دست یابد تا با پیروزی یک بر صفر در دربی گیلان در لیگ دسته دو، هر سه امتیاز این مسابقه حساس را کسب کند.
قضاوت این دیدار را سعاد وفاپیشه با کمک های احمد کاظم لو و رامین بابایی بر عهده داشتند که تورج رستمی به عنوان داور چهارم در این بازی حضور داشت و شاهین حاج بابایی نیز به عنوان ناظر گروه داوری در این مسابقه حاضر بود.
تیم فوتبال داماش گیلان در این دیدار با ترکیب جاسم یاسرالهایی، محمد مختاری، امید قربانی، آزاد جعفرزاده، میلاد پورمحسن، میثم میرپسندیده، مرتضی حیدری، جابر نصیری، محمد رستمی، میلاد پورصف‌شکن و علی آل‌کثیر و با سرمربیگری سیامک فراهانی مقابل چوکا تالش قرار گرفت.
همچنین تیم چوکا با ترکیب مصطفی زینعلی، سید هادی موسوی، نیما دلاوری، امیر تیزرو، محمد جعفری، محمد نوروزی، حسین آفرین زاد، احسان عبدی، سجاد عسگری، محمد دادرسی و رضا اعتمادی و با سرمربیگری ابراهیم عبداله‌ نژاد رو در روی داماش گیلان حاضر شد.
در جدول رده بندی این مسابقات و تا پایان هفته هجدهم، تیم فوتبال داماش گیلان با 34 امتیاز در مکان دوم و تیم فوتبال چوکا تالش با 29 امتیاز در مکان چهارم جدول رده بندی گروه اول رقابت های لیگ دسته دوم قرار دارند.
در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ، 28 تیم در دو گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم های اول هر گروه و برنده تیم های دوم به رقابت های لیگ دسته اول کشور صعود می کنند.
استان گیلان سه نماینده در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور دارد که تیم های فوتبال چوکا تالش و داماش گیلان در گروه اول و تیم شهرداری فومن در گروه دوم این دوره از رقابت ها حضور دارند.
7285/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال