رئیس سازمان مدیریت گیلان:

نقش آیت الله هاشمی در ایجاد فرهنگ توسعه انکارشدنی نیست

رشت - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان گفت: نقش بی بدیل مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در ایجاد فرهنگ و ذهنیت توسعه در کشور، انکار شدنی نیست.

به گزارش ایرنا کیوان محمدی روز پنجشنبه در چهل و دومین نشست ماهانه توسعه در سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با عنوان گفتمان توسعه از دیدگاه آیت الله هاشمی رفسنجانی افزود: می توانیم دیدگاه های مخالف یا موافق نسبت به ایشان داشته باشیم اما نمی توانیم نقش توسعه گرایانه مرحوم آیت الله هاشمی را نادیده بگیریم.
وی تصریح کرد: توسعه محور برنامه های سازمان برنامه و بودجه است و برای تحقق آن در ایران اسلامی برنامه ریزی کرده و اهتمام داریم.
احمد رمضانپور نرگسی عضو شورای اسلامی شهر رشت و نماینده سابق مجلس نیز گفت: مفاهیم توسعه از دیدگاه مرحوم آیت الله هاشمی را در گیلان شاهد بوده ایم؛ شروع ساخت آزادراه رشت - قزوین ، مطالعات راه آهن و نیروگاه های سیکل ترکیبی از جمله مواردی است که از زمان ایشان برای استان طراحی شده بود.
چهل و دومین نشست ماهانه توسعه در سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با عنوان گفتمان توسعه از دیدگاه آیت الله هاشمی رفسنجانی با سخنرانی صادق زیباکلام عضو هیات علمی دانشگاه تهران در رشت برگزار شد.
7296/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال