مقاله شاعر آستارایی در کنفرانس جهانی اسپانیا پذیرفته شد

آستارا - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا از پذیرش مقاله شیما مولایی فرد نویسنده و شاعر جوان این شهرستان با عنوان بازی های پست مدرنیستی در شعر معاصر در بخش ادبیات سومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم در اسپانیا خبر داد.

شاپور تشرینی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این کنفرانس در مهرماه امسال با هدف آشنایی و ارتباط استادان و پژوهشگران و تبادل دستاوردها و تجارب علمی در شهر مادرید اسپانیا برگزار و آثار پذیرفته شده چاپ خواهد شد.
وی افزود: از کانادا، مکزیک، فرانسه، ایتالیا، آلمان، آمریکا، کره جنوبی، هند، بنگلادش، امارات متحده عربی، استرالیا، مالزی، ترکیه، گرجستان، جمهوری آذربایجان، لیتوانی، هلند و ایران در این رویداد شرکت کرده بودند و 230 برگزیده آن در اوایل دی ماه جاری مشخص شدند.
تشرینی اظهار کرد: مقالات مولایی فرد پیش از این در کنفرانس بین المللی علوم انسانی، روانشناسی و علوم اجتماعی اسپانیا، کنفرانس بین المللی روانشناسی، علوم تربیتی و اجتماعی ترکیه، همایش بین المللی هزاره ناصر خسرو در دانشگاه شهید بهشتی و دهمین همایش بین المللی ترویج زبان فارسی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزیده شده است.
سردبیری نشریه ادبی پلک، انتشار سه مجموعه شعر ' وقتی تو هستی، من آسمانم'، روزی که شاعر می شوم و 'در این حوالی' و مقاله ای با عنوان شعر ناقل بیماری ادبیات در سال 1391 در مجله بین المللی ISC بانک استنادی علوم جهان اسلام از سوابق هنری و ادبی این شاعر است.
شهرستان آستارا در 200 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع و 400 هنرمند در اداره فرهنگ و ارشاداسلامی آن ساماندهی شده است.
7105 / 7124 /2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال