فرماندار آستارا:

50 مقاله به همایش ملی پدافند غیر عامل آستارا ارسال شده است

آستارا - ایرنا - فرماندار آستارا گفت: 50 مقاله توسط پژوهشگران، استادان دانشگاه و شخصیت های علمی کشور به دبیرخانه همایش ملی پدافند غیر عامل مردم محور در آستارا ارسال شده است.

یونس رنجکش روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: 250 نفر از استادان دانشگاه، مدیران کل و روسای سازمان پدافند غیر عامل کشور به اولین همایش ملی پدافند غیر عامل مردم محور دعوت هستند.
وی افزود: خلاصه مقاله های برتر همایش در قالب کتاب چاپ خواهد شد و بخش های مهمی از مقالات و آثار پژوهشی به صورت پوستر در معرض دید عموم گذاشته خواهد شد.
وی اضافه کرد: همایش پدافند غیر عامل مردم محور روز ششم دی ماه از ساعت هشت تا 17 در هتل اسپیناس آستارا برگزار خواهد شد و برپایی کارگاه های آموزشی و بازدید از ظرفیت های اقتصادی و گردشگری این شهرستان در روز هفتم دی ماه از جمله برنامه های جانبی این همایش است.
فرماندار آستارا محورهای همایش را رسانه های نوین و فضای مجازی، بسیج و سازمان های مردم نهاد، معیشت و اقتصاد مردم محور، تنوع قومی و مذهبی، اهمیت و امنیت مرزی، بحران های جمعیتی، محیط زیست و سبک زندگی ذکر کرد.
رنجکش یادآور شد: بخشداری های مرکزی و لوندویل، شهرداری و شورای اسلامی، ادارات آموزش و پرورش، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ورزش و جوانان، جمعیت هلال احمر آستارا و تشکل های مردم نهاد گیلان در برگزاری همایش پدافندغیرعامل با فرمانداری آستارا همکاری می کنند.
بندر مرزی آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده و تاکنون همایش های ملی متعدد با محوریت فرصت ها و محدودیت های سرمایه گذاری، گردشگری و ورزشی در این شهرستان برگزار شده است.
7105/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال