تیم کاراته پسران گیلان عازم المپیاد استعدادهای برتر کشور شد

رشت - ایرنا - تیم کاراته پسران گیلان عازم اراک مرکز استان مرکزی محل برگزاری اولین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور شد.

دبیر هیات کاراته استان روز پنجشنبه در این خصوص در مصاحبه با خبرنگار ایرنا در رشت اظهار داشت: اولین دوره المپیاد استعدادهای برتر کاراته پسران کشور از عصر امروز در اراک آغاز می شود و تیم گیلان با 11 کاراته کار در این دوره از مسابقات حضور می یابد.
حامد زیکساری افزود: در اولین دوره المپیاد استعدادهای برتر کاراته پسران کشور ، 334 ورزشکار این رشته از استان های مختلف در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان و به مدت دو روز در اراک با هم به رقابت می پردازند.
وی ادامه داد: ابوالفضل براتیان در وزن 36- کیلوگرم ، نیما دیهیم در وزن 40- کیلوگرم ، محمدرضا اکبری در وزن 45- کیلوگرم ، ابوالفضل نصیری در وزن 50- کیلوگرم ، علی فلاح در وزن 55- کیلوگرم و سیدراستین بلندکیش در وزن 55+ کیلوگرم اعضای تیم کاراته نونهالان پسر گیلان در المپیاد استعدادهای برتر کشور تشکیل می دهند.
وی بیان کرد: همچنین تیم کاراته پسران نوجوان گیلان با ترکیب سینا غفوری در وزن 52- کیلوگرم ، سیدمبین سادات صدیق در وزن 57- کیلوگرم ، رضا خادم در وزن 63- کیلوگرم ، علی موسی زاده در وزن 7 - کیلوگرم و امیرحسین مهدی پور در وزن 70+ کیلوگرم در المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور حضور می یابد.
دبیر هیات کاراته استان گیلان در ادامه گفت: علیرضا قاسمی و امیر پومحمد نیز به عنوان مربی و نادر ملکوتی به عنوان سرپرست تیم کاراته پسران استان را در اولین دوره المپیاد استعدادهای برتر وزش کشور در اراک همراهی می کنند.
در اولین دوره المپیاد استعدادهای برتر کاراته دختران کشور، تیم گیلان عنوان قهرمانی کشور را کسب کرد.
7285/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال