تکمیل طرح‌های گردشگری در اولویت شهرداری آستارا باشد

آستارا - ایرنا - فرماندار آستارا گفت: تکمیل طرح‌های گردشگری نظیر احیاء پارک جنگلی بی‌بی یانلو، بهسازی حاشیه تالاب استیل و شناگاه‌های ساحلی باید به‌صورت جدی در اولویت برنامه های شهرداری این شهر قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا یونس رنجکش روز یکشنبه در نشست با شهردار و شورای اسلامی شهر در فرمانداری آستارا افزود: تکمیل طرح های گردشگری با برخی دخالت‌ها به تعویق افتاده است و شهرداری و شورای اسلامی شهر باید به دور از گرایش‌های سیاسی و دیدگاه‌های تحمیلی برخی افراد، کارهای خود را پیگیری کنند.
وی بیان کرد: تغییر و تحول متناسب با زمان، از الزامات مدیریت شهری است و اعضای شورای اسلامی و شهردار باید به سمت برنامه ریزی های جدید حرکت کنند.
فرماندار آستارا اظهار کرد: جذب سرمایه گذار و سپردن کارهای عمرانی به بخش خصوصی، موجب رونق مدیریت شهری می شود و باید اعتماد سرمایه گذاران را به پشتوانه قانون جلب کنیم.
سروش وظیفه رئیس شورای اسلامی شهر آستارا هم در این جلسه گفت: توجه ویژه فرمانداری به توسعه پایدار، موجب همگرایی مسئولان در مدیریت طرح‌ها شده و حمایت مسئولان ارشد استان نیز برای توسعه همه جانبه آستارا ضروری است.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد و مرکز آن با جاذبه های گردشگری، اقتصادی و تاریخی جزو 20 شهر گردشگرپذیر ایران است.
7105 / 7124/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال