تلفن 250 خانوار آستارا به علت سرقت کابل قطع است

آستارا - ایرنا - عضو شورای اسلامی بخش لوندویل آستارا گفت: تلفن 250 خانوار روستاهای خلیله سرا و خان حیاطی این بخش به علت سرقت تجهیزات مخابراتی، از حدود 10 روز قبل قطع است و برای تهیه و نصب اقلام مورد نیاز تلاش می شود.

علی حیدر جوینده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای سومین بار در سال جاری کابل های تلفن این روستاها سرقت می شود و از سوی دهیاری ها، علیه سارق یا سارقان احتمالی شکایت شده است.
مدیر شرکت مخابرات آستارا نیز گفت: تهیه و جایگزینی کابل، از شرکت مخابرات استان گیلان درخواست شده و کابل گذاری زمینی، احتمال سرقت را کاهش خواهد داد.
طهماسب خدابخش آمادگی شرکت مخابرات را برای همکاری با شورای اسلامی و دهیاری روستاهای یاد شده جهت کابل گذاری زمینی اعلام کرد.
لوندویل آستارا با 148 کیلومتر مربع مساحت و 22 هزار نفر جمعیت در امتداد محور مواصلاتی آستارا به تالش قرار دارد و از سال 1380به عنوان بخش معرفی شده است.
بندر مرزی آستارا با 38 هزار و 600 مشترک تلفن ثابت و 86 هزار و 261 مشترک تلفن همراه از نظر دسترسی به تلفن ثابت، رتبه ششم و از نظر دسترسی به اپراتورهای تلفن همراه، رتبه پنجم را در استان گیلان دارد.
این شهرستان با 91 هزار نفر جمعیت در دو بخش و 62 روستا در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.
7105 / 7124 / 2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال