تیم فوتبال مقاومت آستارا بر ملوان جوان رشت غلبه کرد

آستارا - ایرنا - تیم فوتبال مقاومت آستارا در پنجمین بازی خانگی خود در هفته دهم لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان (جام گیل)، برابر ملوان جوان رشت با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا این مسابقه عصر شنبه در زمین ورزشی شهر چوبر تالش برگزار شد و گل تیم مقاومت آستارا را وحید عالیزاده در دقیقه 56 به ثمر رساند و قضاوت دیدار بر عهده محمدرضا منصوری، حسن یوسفی صفت و پویان خشنود بود.
تیم فوتبال مقاومت آستارا برای حضور موفقیت آمیز در لیگ برتر گیلان با هشت بازیکن از باشگاه تراکتورسازی تبریز قرارداد همکاری دارد و در بازی بعدی خود، میزبان تیم سردار جنگل گوراب زرمیخ خواهد بود.
مقاومت آستارا تاکنون در 10 بازی، هفت برد و سه مساوی داشته و با 24 امتیاز و به علت تفاضل گل پایین بعد از دخانیات گیلان، در رده دوم جدول مسابقات فوتبال جام گیل ایستاده است.
در دیگر بازی انجام شده در هفته دهم مسابقات جام گیل، تیم شهرداری کلاچای با نتیجه سه بر صفر برابر دخانیات گیلان شکست خورد و بازی تیم های سردار جنگل گوراب زرمیخ با استقلال رشت، شاهین انزلی با شهرداری انزلی، شهرداری ماسال برابر شهرداری رضوانشهر و شهرداری کوچصفهان با ملوان ب انزلی، به دلیل شرایط نامساعد جوی لغو شد.
14 تیم در مسابقات فوتبال جام گیل رقابت می کنند.
بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان قرار دارد و سه هزار و 500 ورزشکار در این شهرستان فعالیت می کنند.
7105 / 7124/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال