بانوان آستارا در مسابقات استانی کیوکوشین کاراته درخشیدند

آستارا - ایرنا - رئیس هیات کاراته آستارا از درخشش بانوان این شهرستان در چهارمین دوره مسابقات کیوکوشین کاراته استان گیلان خبر داد.

غفور نصیری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: 24 ورزشکار از آستارا در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان به مربیگری پریسا گلگیر در این مسابقات شرکت کرده بودند که در نهایت 6 مدال طلا، هفت نقره و 11 برنز کسب کردند.
وی اضافه کرد: این مسابقات با شرکت بیش از یکصد ورزشکار در قالب هشت تیم، روز گذشته در سالن ورزشی منطقه سرچور املش برگزار شد.
تیم کیوکوشین کاراته بانوان آستارا در این مسابقات در بخش کمیته یا مبارزه به مقام نخست و در بخش کاتا به مقام سوم دست یافت و خوشبختانه این شهرستان استعدادهای درخشانی در رشته کاراته دارد.

** همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در آستارا برگزار می شود
بر اساس گزارش دیگری از خبرنگار ایرنا وحید خاصی پور رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا روز شنبه گفت: همایش های پیاده روی خانوادگی در این شهرستان سابقه زیادی دارد و این برنامه فرهنگی ورزشی همواره با استقبال چشمگیر مردان و زنان آستارایی همراه شده است.
وی افزود: بیست و یکمین همایش پیاده روی خانوادگی روز جمعه 27 مهرماه بمناسبت هفته تربیت بدنی برگزار خواهد شد و با قرعه کشی و اهدای جوایز نفیس همراه خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه این همایش با مشارکت هیات ورزش های همگانی استان گیلان و آستارا برگزار می شود، بیان کرد: شرکت کنندگان پس از پیاده روی در مسیرهای مربوط به خیابان های فارابی، ملت، امام خمینی (ره) در محل سالن ورزشی انقلاب برای اجرای آئین قرعه کشی حضور پیدا خواهند کرد.
شهرستان آستارا در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده است و سه هزار و 500 ورزشکار در قالب 35 هیات ورزشی در آن فعالیت می کنند.
7105 / 7124 /6030

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال