صبحگاه مشترک نیروهای مسلح آستارا برگزار شد

آستارا - ایرنا - صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی، مرزبانی، ارتش و سپاه آستارا به مناسبت هفته ناجا در محوطه ستاد هنگ مرزی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در آئین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح آستارا یگان های مستقر در میدان با انسجام از مقابل کلام الله مجید، پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران، تمثال امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و مسئولان حاضر در جایگاه رژه رفتند.
فرمانده نیروی انتظامی آستارا در این آئین گفت: این شهرستان به لحاظ اهمیت تجاری و گردشگری، مورد توجه است و نیروهای انتظامی و پلیس به طور شبانه روزی، برای تامین نظم و امنیت تلاش می کنند.
سرهنگ محمد نمازی افزود: معنویت لازمه کار پلیس است و عملیات های موفق پلیس و امنیت ایران در شرایط ناامن منطقه، مایه افتخار است.
وی بیان کرد: رفاه اجتماعی و آسایش در سایه امنیت میسر می شود و برای تحقق این امر مهم، طرح های مختلف نظیر مقابله با آسیب های اجتماعی و تقویت یگان های امداد پلیس اجرا می شود.
امام جمعه آستارا نیز در این آئین گفت: پلیس ایران با تکیه بر ارزش های دینی، مقاوم تر از پلیس دیگر کشورهاست و نیروی انتظامی در کنار سایر نهادهای امنیتی و انتظامی تامین کننده امنیت پایدار است.
حجت الاسلام کاظم حافظ نیا افزود: پایبندی به اصول، قانون گرایی، باور به توانستن و خدمتگزاری صادقانه ویژگی یک پلیس موفق است و خوشبختانه با هوشیاری و بیداری زحمتکشان ناجا و تعامل نیروهای مسلح، امنیتی مثال زدنی در شهرستان مرزی آستارا حاکم است.
وی ادامه داد: هرکس با ناهنجاری‌های اجتماعی و رفتارهای زشت، قصد آسیب به فرهنگ اسلامی ایرانی را داشته باشد، با برخورد قاطع نیروی انتظامی مواجه خواهد شد.
امام جمعه آستارا گفت: اقتدار بدون معنویت برای یک مجموعه نظامی تهدید است و اعمال ما با تقرب به خداوند، خالص می شود.
در پایان با اهدای جوایزی از پرسنل، کارکنان نمونه و بازنشستگان نیروهای مسلح تجلیل به عمل آمد.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و در همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.
7105 / 7124/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال