یادواره شهدای منطقه حیران آستارا برگزار شد

آستارا - ایرنا - یادواره شهدای روستاهای منطقه حیران آستارا با شرکت اقشار مختلف مردم، مسئولان و خانواده های ایثارگر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا فرمانده سپاه قدس استان گیلان عصر یکشنبه در این آئین در منطقه گردشگری حیران آستارا گفت: شهدا مظهر قدرت ایران اسلامی هستند و امنیت کشور از برکت خون پاک آنهاست.
سردار محمد عبدالله پور افزود: دشمنان همواره به دنبال اختلاف بین اقوام و مذاهب مختلف در کشور ما هستند اما خوشبختانه مردم ایران از روحیه و اخلاق شهدا درس گرفته و در راستای هدف های نظام اسلامی حرکت می کنند.
وی بیان کرد: عمل به منویات مقام معظم رهبری در حوزه های مختلف راهگشاست و استکبار جهانی با اعمال تحریم و جنگ اقتصادی، به دنبال دلسردی مردم از انقلاب اسلامی است و هرگز به این هدف نخواهد رسید.
وی با نقل خاطراتی از جبهه و رشادت رزمندگان اسلام، فرهنگ ایثار و شهادت را ضامن بقای نظامی اسلامی و دشمنان را در برابر ملت همیشه در صحنه ایران، عاجز دانست.
عبدالله پور ادامه داد: پیام شهدا همیشه زنده است و تا زمانی که فرهنگ شهادت و پایمردی بر کشور حاکم باشد، دشمن به این آب و خاک دست نخواهد یافت.
برپایی ایستگاه صلواتی و مداحی در رثای شهدای اسلام از بخش های دیگر این آئین معنوی بود.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و 166 شهید را به نظام جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده است.
7105 / 7124 / 2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال