با حضور رییس سازمان هنرهای رزمی آمریکا؛

جلسه مسئولان سبک گوجورویو کاراته در رشت برگزار شد

رشت - ایرنا - با حضور رئیس و بنیانگذار ایرانی سازمان هنرهای رزمی آمریکا، جلسه مسئولان کاراته سبک گوجوریوی استان گیلان عصر یکشنبه در رشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این جلسه سیروس مدنی بنیانگذار و رئیس سازمان هنرهای رزمی آمریکا، فریبا مدنی دبیر شورای داوران فدراسیون جهانی کاراته ، اسفندیار زیال رئیس سبک جهانی گوجوریو و مسئولان گیلانی این سبک حضور داشتند.
رئیس سبک جهانی گوجوریو در این جلسه گفت: خوشحالیم که این نشست با حضور بینانگذار و رئیس ایرانی سازمان هنرهای رزمی آمریکا در رشت برگزار می شود.
اسفندیار زبال افزود: خوشبختانه سبک گوجوریو در گیلان و در سطح کشور مربیان ارزنده و قهرمانان فراوانی در رشته کاراته دارد که خیلی از مدال هایی که در گیلان و کشور کسب می شود، حاصل زحمات مربیان این سبک در گیلان و کشور است.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه مقر جهانی این سبک در رشت است، این جلسه در این استان برپا شده و همچنین طبق تصمیمات اتخاذ شده، استاژ فنی ، برگزاری مسابقات مخصوص این سبک نیز در دستور کار قرار گرفته که اکثر این برنامه ها در گیلان برگزار خواهد شد.
وی بیان کرد: همچنین توسعه این سبک در ایران و کشورهای حاشیه دریای خزر نیز از دیگر برنامه های گوجوریو محسوب می شود که در این راستا، تصمیماتی نیز اتخاذ شده است.
رئیس سبک جهانی گوجوریو اضافه کرد: در جلسات بعدی که توسط این سبک برگزار خواهد شد، تمامی مسئولان گوجوریو از سراسر کشور شرکت خواهند کرد تا برنامه های مدونی را اتخاذ کنیم .
رئیس ایرانی سازمان هنرهای رزمی آمریکا نیز در این جلسه گفت: از اینکه به عنوان مهمان ویژه در این نشست حضور یافته ام بسیار خوشحالم و هدف ما این است که جوانان و نوجوانان بیشتری در امر ورزش مشغول شوند که در این راستا باید برنامه ریزی بیشتری را انجام داد.
سیروس مدنی افزود: خوشبختانه گیلان ورزشکاران زیادی دارد و همچنین رشته رزمی کاراته نیز در این استان جایگاه ویژه ای دارد که از این بابت بسیار خوشحالم چون رشته ورزشی تخصصی من کاراته است.
7285 /6030

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال