آستارا قهرمان مسابقات شوتوکان کاراته گیلان شد

آستارا - ایرنا - رئیس هیات کاراته آستارا از قهرمانی تیم این شهرستان در مسابقات شوتوکان کاراته گیلان خبر داد.

غفور نصیری عصر یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: این مسابقات یک روزه با شرکت 153 ورزشکار در قالب تیم هایی از رشت، خمام، انزلی، آستارا، تالش، رضوانشهر و صومعه سرا در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در سالن انقلاب آستارا برگزار شد.
وی افزود: تیم های آستارا با 69، خمام با 64 و رشت با 60 امتیاز به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم این رقابت ها ایستادند.
سه هزار و 500 ورزشکار در 35 هیات ورزشی در آستارا فعالیت می کنند.

** خبرنگاران آستارا فرهنگ مصرف بهینه برق را ترویج کنند
بر اساس گزارش دیگری از خبرنگار ایرنا در آستارا ستارآقایی پور رئیس اداره برق این شهرستان در آئین تجلیل از خبرنگاران گفت: انرژی برق سرمایه ملی است و باید با مصرف درست برای آیندگان حفظ و از اتلاف آن در بخش های خانگی، صنعتی، کشاورزی و عمومی جلوگیری شود.
بهرام تسلی نیا مدیر کمیته امداد امام (ره) آستارا نیز در این آئین گفت: ماهانه 300 میلیون ریال از صندوق های صدقات این شهرستان جمع آوری و برای نیازمندان صرف می شود.
وی افزود: 15 درصد درآمد کمیته امداد صرف امور فرهنگی و 26 درصد صرف ساخت و بهسازی مسکن نیازمندان می شود و خبرنگاران در روشنگری اقشار مختلف مردم نسبت به خدمات دولت نقش مهمی دارند.
در ادامه این آئین، مدیران 10 اداره دولتی از خبرنگاران خبرگزاری های فعال در شهرستان آستارا به مناسبت روز خبرنگار تجلیل کردند.
17 مرداد 1377 سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در مزار شریف افغانستان در حمله تروریست های طالبان، روز خبرنگار نام گذاری شده است.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و علاوه بر فعالیت 9 نشریه محلی و نمایندگی شش خبرگزاری، دفترهای صدا و سیما و خبرگزاری جمهوری اسلامی در آن فعال است.
7105 / 7124 / 2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال