فرماندار آستارا:

مسئولان با تبیین خدمات نظام و دولت، امیدآفرینی کنند

آستارا - ایرنا - فرماندار بندر آستارا گفت: مسئولان با ارائه دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی و دولت به مردم در مناسبت های مختلف، امید و نشاط لازم را در جامعه ایجاد کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا یونس رنجکش روز یکشنبه در جلسه شورای اداری آستارا در فرمانداری این شهرستان افزود: هفته دولت بهترین فرصت اعلام دستاوردهای دولت است و مدیران دستگاه های اجرایی ظرف یک هفته، طرح های عمرانی آماده افتتاح خود را به فرمانداری اعلام کنند.
وی بیان کرد: مدیران باید برای پاسخگویی به مطالبات مردم اقدام و در مناسبت های مختلف همچون هفته دولت، با استفاده از ملاقات های مردمی، مطبوعات و رسانه ها برای تقویت رابطه با مردم تلاش کنند.
فرماندار آستارا ادامه داد: ستاد تنظیم بازار آستارا فعالیت خود را با هدف نظارت بر قیمت کالاهای اساسی تشدید کرده و با هرگونه احتکار و گرانفروشی برخورد جدی می شود.
رنجکش گفت: برای پیشگیری از وقوع بسیاری رویدادها باید اطلاعات صحیح در اختیار رسانه ها قرار داده شود، اما از ظرفیت خبرنگاران در این شهرستان تاکنون به درستی استفاده نشده است.
فرماندار آستارا آزادگان را نماد ایثار و مقاومت دانست و مدیران دستگاه ها را به تجلیل از آنها و رسیدگی به مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگر فراخواند.
امام جمعه آستارا نیز در این جلسه گفت: مسئولان باید در خدمتگزاری به مردم تلاش کنند و ارتباط آنها با ملت جهت حل مشکلات در دستور کار قرار گیرد و برای ارتباط بیشتر با آحاد جامعه در مساجد حضور یابند.
حجت الاسلام کاظم حافظ نیا افزود: حضور مسئولان در آئین های ملی و مذهبی آستارا نظیر نماز جمعه کم رنگ شده و در شرایط کنونی باید ارتباط مدیران با مردم تقویت شود.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.
7105 / 7124/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال