مجهول از آستارا به جشنواره بین المللی فیلم مکزیک راه یافت

آستارا - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا از راهیابی فیلم کوتاه مجهول، اثر کامران اسماعیلی فیلمساز جوان این شهرستان به بخش مسابقه جشنواره بین المللی فیلم MMA مکزیک خبر داد.

شاپور تشرینی روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: فیلم کوتاه پنج دقیقه ای مجهول دارای درونمایه عاشقانه و اجتماعی است و مدیر تولید آن میلاد انجمنی است.
وی افزود: 84 اثر از کشورهای مختلف به بخش مسابقه جشنواره راه یافته است و آئین اختتامیه و اکران فیلم های برتر در سال 2019 میلادی در مکزیکوسیتی برگزار خواهد شد.
به گفته وی پیش از این 2 اثر از کامران اسماعیلی به جشنواره فیلم کوتاه آمریکا راه یافته بود و او علاوه بر کارگردانی تجربه بازیگری، تهیه کنندگی و تصویربرداری دارد و فیلم های کوتاه تاوان عشق، لطفا دو دقیقه صبر کنید، سکوت و آخرین چوب کبریت را تهیه کرده است.
تشرینی ادامه داد: این هنرمند متولد 1372، از سال 89 به صورت حرفه ای به هنر هفتم پرداخته و فیلم نیمه بلند سایه ها از او در حال تولید است.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع و 400 هنرمند در آن ساماندهی شده است.
7105 / 7124 /6030

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال