2 خبر ورزشی از رشت و آستانه اشرفیه

رشت - ایرنا - در ادامه مسابقات بسکتبال لیگ جوانان استان گیلان ، تیم درفک رشت برابر عدالت به برتری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا در این مسابقه که در سالن اختصاصی بسکتبال مجموعه ورزشی شش هزار نفره شهدای رشت برگزار شد ، تیم بسکتبال جوانان درفک رشت برتری محسوسی نسبت به حریف خود داشت و در هر چهار کوارتر، برتر از تیم بسکتبال عدالت ظاهر و در نهایت با نتیجه 60 بر 35 پیروز میدان شد.
در رقابت های بسکتبال لیگ جوانان استان گیلان هشت تیم از شهرهای رشت ، بندرانزلی، صومعه سرا ، رضوانشهر و لاهیجان حضور دارند که در 2 گروه به صورت دوره ای و متمرکز با هم رقابت می کنند و در نهایت، 2 تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه می یابند.

** آغاز مسابقات پینت بال قهرمانی گیلان در آستانه اشرفیه
مجید یوسفی رئیس کمیته پینت بال شهرستان آستانه اشرفیه روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این دوره از مسابقات با عنوان جام پینت بال تفریحی فصل تابستان به مدت 20 روز در باشگاهی واقع در پارک ساحلی آستانه اشرفیه برگزار می شود و 16 تیم از شهرستان های آستانه اشرفیه ، رشت ، لاهیجان و رودسر در این رقابت ها حضور دارند.
وی با بیان اینکه تیم های شرکت کننده در این مسابقات در 2 گروه هشت تیمی با هم به رقابت می پردازند، خاطر نشان کرد: تعداد پنج بازیکن ، یک بازیکن ذخیره و یک سرپرست تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات پینت بال را همراهی می کنند.
به گفته یوسفی، در هر روز از برگزاری این مسابقات که از ساعت 17 آغاز می شود، سه مسابقه بین تیم های شرکت کننده برگزار خواهد شد.
کمیته پینت بال آستانه اشرفیه فعالیت خود را از سال 1394 در زمینی به مساحت 2 هزار و 200 مترمربع در محل پارک ساحلی آستانه اشرفیه آغاز کرده است.
آستانه اشرفیه در شرق استان گیلان قرار دارد.
7287 /7285/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال