کاپیتان نفت گاز گچساران به داماش گیلان پیوست

رشت - ایرنا - در ادامه جذب بازیکنان جدید در داماش گیلان ، کاپیتان نفت و گاز گچساران به این تیم پیوست و 2 بازیکن فصل گذشته داماش نیز قرارداد خود را تمدید کردند.

مسئول روابط عمومی باشگاه داماش گیلان عصر چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مرتضی حیدری کاپیتان فصل گذشته تیم نفت و گاز گچساران با امضای قراردادی ، به تیم داماش گیلان پیوست.
میثم محبوب افزود: حیدری در پست مهاجم و هافبک نفوذی بازی می کند که فصل گذشته برای تیمش 9 گل به ثمر رسانده بود و امیدواریم که بتواند در رقابت های فصل جاری در خط حمله داماش موفقیت بیشتری داشته باشد.
وی گفت: همچنین صادق رضایی و سعید باقرپسند مهاجمان فصل گذشته داماش گیلان پس از توافق با مسئولان این تیم ، برای یک فصل دیگر قرارداد خود را تمدید کردند و در جمع مردان لاجوردی پوش باقی ماندند.
مسئول روابط عمومی باشگاه داماش گیلان ادامه داد: همچنین از جمع بازیکنان سهمیه ای داماش عرفان گودرز قلعه نوعی، امیرحسین خادم دهقان، علیرضا توکلی و محمدحسین جهاندیده برای سه فصل دیگر قرارداد خود را با این تیم تمدید کرده اند.
به گزارش ایرنا پیش از این نیز سامان نورمحمدی هافبک فصل گذشته سردار بوکان، جابر نصیری و عباس کندل 2 بازیکن دیگر تیم فوتبال سردار بوکان و مجید خدابنده‌لو بازیکن فصل گذشته تیم شاهین شهرداری بوشهر به تیم داماش گیلان پیوسته بودند. همچنین محمد مختاری ، آرمین منفرد دوست، کنعان طاهرنژاد ، میثم میرپسنده و سعید طالبی بازیکنان فصل گذشته این تیم قرارداد خود را با داماش تمدید کرده اند.
سیامک فراهانی به عنوان سرمربی، تیم فوتبال داماش را در رقابت های لیگ دسته دوم هدایت می کند.
7285 / 2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال