دروازبان نفت مسجد سلیمان به سپیدرود رشت پیوست

رشت - ایرنا - یوسف بهزادی دروازبان فصل گذشته نفت مسجد سلیمان با حضور در دفتر باشگاه سپیدرود با این تیم قرارداد یکساله امضاء کرد.

مالک باشگاه سپیدرود رشت روز چهارشنبه در این خصوص در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دروازبان شایسته که 2 سال در نفت مسجد سلیمان عضویت داشت و فصل گذشته نیز دروازبان اول این تیم بود، با مسئولان سپیدرود به توافق رسید و به عضویت تیم سرخپوشان رشت درآمد.
جواد تن زاده افزود: تیم فوتبال سپیدرود رشت علاوه بر جذب دروازبان نفت مسجد سلیمان، تاکنون موفق شده با محمد شادکام، کوروش مالکی، علیرضا عزتی کرامت، میلاد تولایی، ایوب کلانتری، هادی خیری و محمد حسین پور به عنوان بازیکن جدید، قرارداد امضاء کند.
وی در مورد ثبت قرارداد بازیکنان سپیدرود رشت نیز گفت: ثبت قرارداد بازیکنان جدید تیم سپیدرود گیلان به هیچ وجه مورد تایید سازمان لیگ نیست و قرار است کد ثبت نام برای سپیدرود رشت بابت ثبت قرارداد بازیکنان در اختیار باشگاه قرار گیرد.
یوسف بهزادی پیش از حضور در نفت مسجد سلیمان، سابقه حضور در تیم های استقلال اهواز و راهیان کرمانشاه را دارد.
جذب بازیکنان به تیم سپیدرود رشت از سوی جواد تن زاده در حالیست که محمد نوین که تا قبل از اعلام رای شعبه ششم دادگاه عمومی رشت مالک باشگاه سپیدرود بود؛ علاوه بر انتخاب خداداد عزیزی به عنوان سرمربی، همچنان بازیکنان جدیدی را جذب و با آنان قرارداد می بندد.
7285/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال