راستبد قهرمان مسابقات شطرنج گیلان شد

رشت - ایرنا - رقابت های شطرنج قهرمانی آزاد استان گیلان، سه شنبه شب با قهرمانی علی راستبد در رشت پایان یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این دوره از رقابت ها 128 شطرنجباز از شهرهای مختلف گیلان در رده سنی آزاد و در 2 بخش آقایان و بانوان و در 9 دور به روش سوییسی با هم به رقابت پرداختند.
در پایان این رقابت ها ، علی راستبد با درخشش در این مسابقات و کسب هشت امتیاز ، عنوان قهرمانی مسابقات شطرنج استان گیلان را به خود اختصاص داد.
همچنین آریا امیدی و بنیامین بابانیا با کسب 5/7 امتیاز و به دلیل پوئن شکنی ، به ترتیب در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند ، آرین براداران تمدن و آراد نظری نیز با کسب هفت امتیاز به ترتیب رتبه های چهارم و پنجم را کسب کردند و سبحان خادم عرفانی نیز با کسب 5/6 امتیاز مقام ششم رقابتهای شطرنج گیلان را کسب کرد.
در پابان از سوی مسئولان برگزاری این دوره از رقابت ها ، به نفرات برتر مسابقات شطرنج آزاد قهرمانی استان گیلان ، حکم و مدال قهرمانی و همچنین جوایزی اهداء شد.
رقابت های شطرنج آزاد قهرمانی استان گیلان، به مدت یک هفته در تالار شطرنج مهد اندیشه مجموعه ورزشی یادگار امام شهرستان رشت ادامه یافت . 97 شطرنجباز از شطرنجبازان حاضر در این دوره از رقابت ها به سرداوری محمود ترازی دارای ریتینگ بین المللی و یک شطرنجباز نیز دارای درجه فیده بود.
7285 /6030

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال