هندبال ساحلی ایران در مسابقات جهانی شانس صعود دارد

آستارا - ایرنا - سرمربی تیم ملی هندبال ساحلی ایران گفت: این تیم با برنامه ریزی دقیق و بازیکنان خوب و فنی، پیشرفت زیادی کرده است و شانس صعود در بازی های جهانی روسیه را دارد.

حسن افتخاری روز سه شنبه در حاشیه تمرین بازیکنان تیم ملی هندبال ساحلی ایران در ساحل آستارا به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اردوی این تیم از دی ماه سال گذشته آغاز شده و هشتمین دوره آن به مدت 6 روز، قبل از مسابقات جهانی در آستارا درحال اجراست.
وی افزود: از 14 بازیکن دعوت شده به اردو، 10 بازیکن جهت اعزام به مسابقات جهانی روسیه انتخاب خواهند شد و تیم ملی ایران در این مسابقات که از اول مردادماه به مدت یک هفته برگزار خواهد شد، با کرواسی، آرژانتین و اروگوئه هم گروه است.
وی ادامه داد: تیم ملی هندبال ساحلی ایران با قرار گرفتن در بین سه تیم برتر آسیا، جواز حضور در مسابقات جهانی روسیه را کسب کرد و مسابقات جهانی هندبال ساحلی هر دو سال یکبار برگزار می شود.
افتخاری بیان کرد: تیم ملی ما چند روز قبل از مسابقات جهانی در شهر کازان روسیه حضور و جهت آمادگی بیشتر، چند دیدار تدارکاتی با تیم های مطرح جهان خواهد داشت.
آستارا در سال 93 میزبان مسابقات کشوری هندبال ساحلی بود و اردوی تیم ملی این رشته تا 21 تیرماه در ساحل سفیر امید این شهرستان برگزار خواهد شد.
شهرستان بندر آستارا با 18 و نیم کیلومتر نوار ساحلی در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و 35 هیات ورزشی با سه هزار و 500 ورزشکار در آن فعال است.
7105 / 7124 /6030

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال