فرماندار صومعه سرا:

تزریق نا امیدی در جامعه، راهبرد دشمنان نظام است

رشت - ایرنا - فرماندار شهرستان صومعه سرا تزریق نا امیدی در جامعه را راهبرد دشمنان برای سلطه جویی بر نظام اسلامی و ملت ایران دانست و بر ضرورت هوشیاری آحاد مردم تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی فتح اللهی روز شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان صومعه سرا با بیان اینکه مردم واقع بین هستند و از بی صداقتی در عمل ناراحت می شوند، اظهار داشت: حفظ عزت و احترام مردم نیاز به اعتبار ندارد و برای حل مشکلات حوزه مدیریت خود، باید برنامه ریزی داشته باشیم و با شجاعت در چارچوب ضوابط و قانون کار کنیم.
وی با تاکید بر لزوم رفع مشکلات در زمینه آب شرب روستایی بیان داشت: تاکنون با تلاش و همکاری مردم دچار مشکل آبرسانی در مزارع نبوده ایم.
فرماندار صومعه سرا همچنین خواستار توجه فزون تر مدیران به توسعه دولت الکترونیک و استفاده از ظرفیت رسانه ها برای اطلاع رسانی از خدمات صورت گرفته به مردم شد.
حجت الاسلام اسماعیل صدیقی امام جمعه صومعه سرا نیز در این جلسه گفت : امروز رئیس جمهوری ، در صف مقدم مبارزه با استکبار قرار دارد و باید بدانیم با اتحاد و انسجام، می توان مشکلات و کاستی ها را برطرف کرد.
به گزارش ایرنا ، در پایان این جلسه داوود توفیقی به عنوان اولین معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار صومعه سرا معرفی شد.
شهرستان صومعه سرا با وسعتی حدود 564 کیلومتر مربع و سه بخش مرکزی، تولمات و میرزاکوچک در 25 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
7292/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال