مراکز مهارتی گیلان برای طرح تابستان ثبت نام می کنند

رشت - ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان گفت: مراکز مهارتی استان برای طرح تابستانی دوره های آموزش فنی و حرفه ای ثبت نام می کنند.

رحیم عطائی پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : ثبت نام از دانش آموزان برای شرکت در برنامه های مهارتی از اول تیر ماه آغاز شده که البته در برخی مراکز قبل از فصل تابستان نامنویسی را انجام داده اند.
وی اظهار داشت: هر سال برای مراکز آموزشی و آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد تحت پوشش ابلاغ کرده ایم که نسبت به طراحی برنامه های مهارتی ویژه اوقات فراغت اقدام شود.
وی تصریح کرد: رویکرد تبیین برنامه های تابستانی اوقات فراغت در مراکز فنی و حرفه ای با نگاه دوره های شایستگی محور است تا زمان آموزش کوتاه را برای بهره مندی از جوانان داشته باشد.
عطایی پور خاطرنشان کرد: برگزاری دوره های آموزشی به شیوه گذر مهارت در دستور کار مراکز فنی و حرفه ای گیلان قرار گرفته است.
وی اظهار داشت: علاقمندان برای شرکت در طرح تابستانی فنی و حرفه ای گیلان می توانند به مراکز مهارتی در شهرستان ها یا آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد در مناطق مختلف استان مراجعه کنند.
بر اساس آخرین آمار، 22 مرکز دولتی فنی و حرفه ای، یک مرکز سنجش مهارت و 850 آموزشگاه آزاد ارایه خدمات مهارتی در استان گیلان فعال است.
7286 /6030

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال