نیمه نهایی لیگ برتر؛

تیم بسکتبال درفک رشت برابر صومعه سرا پیروز شد

رشت - ایرنا - در مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان جام زنده یاد پیام گل آرا، تیم درفک رشت برابر هیات صومعه سرا پیروز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این مسابقه از دور رفت مرحله نیمه نهایی دوشنبه شب به میزبانی صومعه سرا تیم درفک رشت با نتیجه 64 بر 54 حریفش را شکست داد.
تیم بسکتبال درفک رشت که تاکنون تمامی رقابتهای خود را با پیروزی به اتمام رسانده ، در این دیدار نیز با 10 امتیاز اختلاف حریف خود را شکست داد تا شانس زیادی برای صعود به دیدار نهایی داشته باشد.
در کوارتر اول این مسابقه، تیم بسکتبال درفک رشت بر بازی تسلط کاملی داشت و با نتیجه 23 بر 13 برابر میزبانش به برتری رسید تا این دیدار را با قدرت آغاز کند.
اما در کوارتر دوم هر دو تیم یک بازی متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند و سرانجام تیم صومعه سرا با نتیجه 13 بر 11 به برتری رسید تا نیمه اول این بازی، با نتیجه 34 بر 26 به سود درفک رشت خاتمه یابد.
در آغاز نیمه دوم و در کوارتر سوم ، تیم درفک دوباره بازی را دراختیار گرفت و با نتیجه 17 بر 9 به برتری دست یافت اما در کوارتر چهارم هیات صومعه سرا با نتیجه 19 بر 13 به پیروزی رسید تا در نهایت این مسابقه، با نتیجه 64 بر 54 به سود تیم درفک رشت خاتمه یابد.
سیدمحد مقیمی به عنوان ناظر ، اصغر قاسمیات به عنوان سرداور ، جواد شیخی نژاد و نعیم حسنی خواه نیز به ترتیب به عنوان داور اول و داور دوم در این مسابقه حضور داشتند.
در دیگر دیدار نیمه نهایی رقابتهای بسکتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان ، تیم های ملوان بندرانزلی و هیات تالش رو در روی هم قرار خواهند گرفت که در نهایت تیمهای برتر این مرحله، برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف هم خواهند رفت.
7285 /6030

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال