نماینده ولی فقیه در گیلان:

به دور از التهاب برای خدمات رسانی به مردم کار کنیم

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت گفت: در تصیم گیری های کلان تنش ایجاد نکنیم و در فضایی به دور از التهاب برای خدمات رسانی به مردم کار کنیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله فلاحتی عصر روز شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان رشت در فرمانداری اظهارداشت: در ابتدای مسئولتیم به عنوان نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت ایجاد همگرایی بین مسئولان را مورد تاکید قرار دادم.
وی با بیان این مطلب که همه بایستی برای خدمات رسانی به مردم تلاش کنیم، افزود: نمایندگان گیلان بایستی در مجلس همصدا باشند زیرا یکصدا حرف زدن خیلی موثر است.
وی درباره موضوع عزل و نصب ها خاطر نشان کرد: از استاندار خواستم تا در عزل و نصب ها و تصمیم گیری ها اتاق فکری تشکیل شود که تحقق این مهم دغدغه ها را مرتفع می کند.
نماینده ولی فقیه در استان گیلان تصریح کرد: در عرصه میدانی بایستی ایده بیان و قاطع عمل شود همچنین هر مجموعه ای بایستی اتاق فکر داشته باشد تا کارها را رصد کند.
امام جمعه رشت در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به موضوع بوم گردی در گیلان اضافه کرد: گیلان در سامانه گردشگری حرف برای گفتن دارد و پرداختن به بوم گردی و گردشگری در استان کار خوبی است .
وی با بیان این که جای جای استان گیلان مکان تفریح و گردشگری دارد، خاطر نشان کرد: بایستی در بخش های گردشگری هر جایی که مکان های تفریحی و گردشگر پذیر دارد، کار شود.
وی توجه به صنایع تبدیلی ، کشاورزی در محصولاتی از جمله برنج، چای و زیتون را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: گیلان از قابلیت و فضا برای پرورش دام، طیور، ماهیان، بلدرچین و غیره برخوارد بوده که توجه به این موارد در اشتغالزایی نقش مهمی دارد.
نماینده ولی فقیه در استان گیلان در ادامه سخنانش با تاکید بر ضرورت توجه به کارآفرینی تصریح کرد: دانشجویان ما بایستی کارآفرین باشند تا بعد از فارغ التحصیلی مشکلی برای اشتغال نداشته باشند.
وی در بخش دیگری از سخنانش در جلسه شورای اداری فرمانداری شهرستان رشت با بیان این مطلب که بخش خصوصی نیازمند تقویت است، اظهار کرد: تقویت بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی بایستی مورد توجه قرار گیرد.
وی در خاتمه سخنانش با اشاره به موضوع برجام و تاکید رهبری در فرمایشات اخیر وی مبنی بر این که ما بایستی روی پای خودمان بایستیم ، تصریح کرد: ما امروز در همه بخش ها نیازمند صنعت هسته ای هستیم و در مسئله برجام نیز برای دنیا ثابت شد که ایران معقولانه فکر می کند و با این صنعت قصد آدم کشی ندارد.
اولین جلسه شورای اداری شهرستان رشت عصر امروز شنبه با حضور آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان، فرماندار، نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، بخشداران، شهرداران و مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان در فرمانداری رشت برگزار شد.
شهرستان رشت با شش بخش ، 293 روستا و 18 دهستان، دارای 930 هزار نفر جمعیت است که 60درصد آنها شهری و 40 درصد روستایی هستند.
7286 /۶۰۳۰

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال