کلاس داوری بیلیارد کشور در رشت برگزار شد

رشت - ایرنا - یک دوره کلاس آموزشی داوری درجه یک رشته های بیلیاردی کشور در رشت برگزار شد.

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان گیلان روز سه شنبه در این خصوص در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این کلاس داوری پس از برگزاری چند دوره آموزشی در رشت برگزار شد.
سارنگ بزرگ چنانی افزود: در این دوره آموزشی ارتقای داوری رشته های بیلیاردی، داورانی از استانهای خراسان رضوی ، کرمان و گیلان حضور داشتند.
وی ادامه داد: همچنین بیژن امجدی رئیس کمیته داوران فدراسیون بولینگ و بیلیارد ، به عنوان مدرس در این دوره آموزشی داوری درجه یک کشور حضور داشت.
وی بیان کرد: این دوره آموزشی که برای ارتقای سطح کیفی و علمی داوران برپا شد ، به مدت پنج روز در باشگاه شار رشت ادامه یافت که در نهایت از شرکت کنندگان آزمون گرفته شد که در پایان به نفراتی که نمره قبولی دریافت کنند، مدرک کلاس فوق اعطاء می شود.
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه استان گیلان علاوه بر داشتن بازیکنان مستعد و ملی پوش، از داوران بسیار ارزنده و قدرتمندی در رشته های بیلیاردی برخوردار است که تاکنون مسابقات مهم داخلی و برون مرزی را قضاوت کردند.
***
در ادامه مسابقات بسکتبال لیگ برتر مردان بزرگسال استان گیلان جام زنده یاد پیام گل آرا، تیم نظام مهندسی گیلان مغلوب هیات صومعه سرا شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم بسکتبال هیات صومعه سرا دوشنبه شب در رشت با نتیجه 63 بر 54 نظام مهندسی گیلان را شکست داد.
در این دیداراز هفته اول دور برگشت این رقابتها و به میزبانی نظام مهندسی گیلان ، تیم صومعه سرا برتر از حریف خود ظاهر و موفق به کسب پیروزی خارج از خانه شد تا دور برگشت این رقابتها را نیز با پیروزی آغاز کند.
ابراهیم گل آرا به عنوان ناظر ، محمد شمالی به عنوان سر داور ، شاهین مومن نژاد و مرتضی عابد محزون نیز به عنوان داور در این بازی حضور داشتند.
همچنین در دیگر بازی برگزار شده از هفته اول دور برگشت این رقابت ها ، تیمهای بسکتبال هیات تالش و فراز بندرانزلی رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم بسکتبال هیات تالش با نتیجه 57 بر 50 برابر حریفش پیروز شد.
در جریان این مسابقه ، تیم بسکتبال هیات تالش که در پایان دور رفت این رقابتها که در صدر جدول گروه غرب قرار داشت ، در این بازی نیز پیروز شد تا همچنان صدرنشینی گروه خود را در اختیار داشته باشد.
محمود پور اکبری به عنوان ناظر ، سید رضا مقیمی و اصغر قاسمیان به ترتیب به عنوان سرداور و داور در این بازی حضور داشتند.
در رقابتهای بسکتبال قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان جام زنده یاد پیام گل آرا، 9 تیم در دو گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم رقابت می کنند.
7285 /6030

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال